«І помилок наробили, і воротар не виручив. Добре, що рахунок зрівняли»

Без перебільшення героїчною можна назвати звитягу мукачівського МФА у 6-му турі чемпіонату U-19 серед команд першої ліги. Він першим відібрав очки у невблаганної Буковини, при цьому тричі відігрався протягом матчу — 3:3

Після виснажливого поєдинку тренер закарпатців Віктор Ряшко прокоментував гольову нічию з фаворитом першої групи: "Ми їхали до лідера. Команда Буковина кожного року перебуває у нашій зоні на лідируючих позиціях. Ми знали те, до кого їдемо. Враховуючи те, як розвивалися події на футбольному полі, то ми задоволені результатом. Поступаючись у ході гри тричі, ми знайшли у собі сили зрівняти рахунок. Кінцівка матчу була за Буковиною.

Як зіграли? Очки теряли все лидеры. Лишь у Днепра-1 чемпионский график

Щодо своєї команди, то було багато помилок. І штрафних наробили, і воротар не виручив… Коли нам забивали третій гол, то неправильно зіграв захисник. Команда є для того, щоби одне одного виручати. Якщо буде побільше таких матчів, то футболісти зростатимуть швидше».

Що каже суперник «Гакмана били, він встава і боровся далі. Партнери бачили це і теж боролися»Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

U-21

18 тур
6 декабря
Мариуполь 1:2 Шахтер
7 декабря
Заря 3:4 Арсенал
Карпаты 1:4 Динамо
Черноморец 1:0 Ворскла
8 декабря
Олимпик 3:0 Десна
Александрия 5:1 Львов
Подробнее

U-19

14 тур
12 октября
Александрия 2:1 Мариуполь
Арсенал 0:2 Волынь
16 ноября
Динамо 4:0 Львов
Олимпик 1:1 Карпаты
Заря 0:0 Металлург
30 ноября
Ворскла 2:0 Черноморец
1 декабря
Динамо 6:1 Десна
2 декабря
Шахтер 3:1 Львов
Подробнее

GoldTalant | Золотой талант 2014