«І помилок наробили, і воротар не виручив. Добре, що рахунок зрівняли»

Без перебільшення героїчною можна назвати звитягу мукачівського МФА у 6-му турі чемпіонату U-19 серед команд першої ліги. Він першим відібрав очки у невблаганної Буковини, при цьому тричі відігрався протягом матчу — 3:3

Після виснажливого поєдинку тренер закарпатців Віктор Ряшко прокоментував гольову нічию з фаворитом першої групи: "Ми їхали до лідера. Команда Буковина кожного року перебуває у нашій зоні на лідируючих позиціях. Ми знали те, до кого їдемо. Враховуючи те, як розвивалися події на футбольному полі, то ми задоволені результатом. Поступаючись у ході гри тричі, ми знайшли у собі сили зрівняти рахунок. Кінцівка матчу була за Буковиною.

Як зіграли? Очки теряли все лидеры. Лишь у Днепра-1 чемпионский график

Щодо своєї команди, то було багато помилок. І штрафних наробили, і воротар не виручив… Коли нам забивали третій гол, то неправильно зіграв захисник. Команда є для того, щоби одне одного виручати. Якщо буде побільше таких матчів, то футболісти зростатимуть швидше».

Що каже суперник «Гакмана били, він встава і боровся далі. Партнери бачили це і теж боролися»Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

U-21

24 тур
12 апреля
Ворскла 2:3 Динамо
Арсенал 0:1 Александрия
13 апреля
Шахтер 3:1 Заря
14 апреля
Десна 4:0 Карпаты
Черноморец 1:0 Львов
Подробнее

U-19

20 тур
19 апреля
Львов 2:1 Черноморец
Динамо 1:0 Ворскла
Десна 2:6 Металлург
Арсенал 3:3 Александрия
Карпаты 2:4 Мариуполь
7 мая
Шахтер Волынь
Подробнее

GoldTalant | Золотой талант 2014