«І помилок наробили, і воротар не виручив. Добре, що рахунок зрівняли»

Без перебільшення героїчною можна назвати звитягу мукачівського МФА у 6-му турі чемпіонату U-19 серед команд першої ліги. Він першим відібрав очки у невблаганної Буковини, при цьому тричі відігрався протягом матчу — 3:3

Після виснажливого поєдинку тренер закарпатців Віктор Ряшко прокоментував гольову нічию з фаворитом першої групи: "Ми їхали до лідера. Команда Буковина кожного року перебуває у нашій зоні на лідируючих позиціях. Ми знали те, до кого їдемо. Враховуючи те, як розвивалися події на футбольному полі, то ми задоволені результатом. Поступаючись у ході гри тричі, ми знайшли у собі сили зрівняти рахунок. Кінцівка матчу була за Буковиною.

Як зіграли? Очки теряли все лидеры. Лишь у Днепра-1 чемпионский график

Щодо своєї команди, то було багато помилок. І штрафних наробили, і воротар не виручив… Коли нам забивали третій гол, то неправильно зіграв захисник. Команда є для того, щоби одне одного виручати. Якщо буде побільше таких матчів, то футболісти зростатимуть швидше».

Що каже суперник «Гакмана били, він встава і боровся далі. Партнери бачили це і теж боролися»Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

U-21

15 тур
9 ноября
Арсенал 1:1 Александрия
Десна 0:2 Черноморец
Львов 1:3 Олимпик
Заря 3:2 Карпаты
10 ноября
Ворскла 1:0 Шахтер
Динамо 4:1 Мариуполь
Подробнее

U-19

12 тур
7 ноября
Мариуполь 3:0 Ворскла
8 ноября
Десна 1:4 Арсенал
9 ноября
Металлург 0:2 Черноморец
Карпаты 2:1 Александрия
Львов 3:1 Олимпик
Волынь 0:1 Заря
11 ноября
Шахтер 0:0 Динамо
Подробнее

GoldTalant | Золотой талант 2014