«Із Шахтарем не можна сідати біля своїх воріт й вибивати м’яча абикуди»

Юніори Карпат таки програли. Та й дивно було б, якби оновлена команда, ще й на чолі з абсолютно новим тренером, пройшла без поразок увесь чемпіонат

Поступилися галичани Шахтарю, у матчі 5-го туру чемпіонату U-19 — 1:3. Прикро, що вдома, відігравши перший тайм на нуль. Можливо, ще й через це виглядав Роман Гнатів таким засмученим, даючи коментаря інформаційному центру Карпат:

— Емоції, звичайно, негативні. Результат повністю відповідає тому, що відбувалось на футбольному полі. У другому таймі команда не була схожою сама на себе, тому цілком заслужено отримали три м’ячі у свої ворота. У нападі не вдавалося нічого створити, але найбільше розчарували виходи із оборони в атаку. Все вибивалося вперед — це не наша гра. Будемо розбиратися, чому гра відбувалася таким чином.

Шахтер атаковал в свое удовольствие

У другому таймі команда сильно сіла біля власних воріт. Ми просили зустрічати опонента значно вище. Не можна із таким суперником весь тайм оборонятися. Сили втрачаються і з’являються моменти біля наших воріт. Нам потрібно було взяти м’яча під свій контроль, тоді б і виникали моменти біля воріт Шахтаря. На жаль, цього не було. Свіжі гравці не увійшли в гру так, як би нам того хотілося. Розраховували на креатив у їхньому виконанні, але цього не сталося.

После перерыва Карпаты чаще оборонялись, чем атаковали

Так, сьогодні до нас повернулися наші збірники. Здогадуюся, що там вимоги були дещо іншими. Не впізнав сьогодні Андрія Артима, який часто вибивав м’яча в боротьбу. У нас команда не є високорослою, щоб вигравати верхові м’ячі. Не хотілося б на цьому акцентувати, але це було зовсім не те, що ми вимагаємо від наших воротарів.

Наші футболісти повинні звикати до тиску принципових матчів. Вони повинні ставати професіоналами. Зараз кожна гра важлива. Можу гарантувати, що у принциповому матчі із Волинню ми викладемося на повну. Найголовніше — це відійти від гри із Шахтарем і рухатися далі. Такі поразки теж потрібно пережити.

Кто станет чемпионом Украины U-19 по итогам сезона-2018/2019?

Посмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...


Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

U-21

16 тур
22 ноября
Шахтер 12:00 Львов
23 ноября
Карпаты 12:00 Десна
Мариуполь 13:00 Ворскла
10 ноября
Черноморец 11:00 Арсенал
Олимпик 12:00 Заря
Александрия 13:00 Динамо
Подробнее

U-19

13 тур
7 сентября
Александрия 1:0 Волынь
22 ноября
Черноморец 12:00 Шахтер
Динамо 12:00 Львов
23 ноября
Арсенал 11:00 Карпаты
Олимпик 12:00 Десна
Ворскла 13:00 Металлург
Заря 13:30 Мариуполь
Подробнее

GoldTalant | Золотой талант 2014