ФФУ пропонує операторам домовитися, інакше погрожує вжити заходів

Тема молодіжного футболу й ставок на його матчі отримала новий поштовх. Федерація футболу України через свій офіційний сайт звернулася до операторів, що проводять онлайн-трансляції, аби ті не передавали статистичну інформацію матчів букмекерам. Інакше ставкам буде «оголошено війну»

Наводимо повний текст заяви

Комітет з етики та чесної гри вважає за необхідне проінформувати про неухильне дотримання Федерацією футболу України положень Конвенції Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями та Закону України «Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань».

Так, протягом жовтня 2017 року члени Комітету з етики та чесної гри ФФУ разом із керівництвом Дитячо-юнацької футбольної ліги України та її клубами заблокували передачу статистики онлайн зі спортивних змагань, у яких брали участь футболісти віком до 18-ти років. Наслідком таких заходів стала відсутність можливості розміщення ставок у букмекерських організаціях на дані змагання та повна відсутність у подальшому випадків проведення договірних матчів із метою отримання неправомірної вигоди.

Минулий чемпіонат ДЮФЛУ U-16. Грають ДЮСШ-15 та Шахтар

Разом із тим, під час XV Міжнародного турніру з футболу пам’яті В. Баннікова, що відбувся в Києві та Київській області 15—19 серпня, співробітниками комітету з етики та чесної гри було встановлено, що матчі даного турніру за участю збірних команд U-17 пропонувалися для розміщення ставок букмекерськими компаніями в різних країнах світу. Представниками ФФУ виявлялися на стадіонах скаутів компаній-посередників, що передавали статистику букмекерським організаціям, проте навіть після видворення їх зі стадіонів, де проходили матчі турніру, та звернення до їхнього керівництва пропозиція розміщення ставок на наступні матчі не припинялася.

Фінал меморіалу Баннікова. Світло та тіні юнацького футболу

ФФУ категорично засуджує практику передачі онлайн статистики щодо подій на полі букмекерським організаціям у змаганнях юнацьких команд та закликає осіб, що здійснюють дану діяльність, утриматися від неї. Анонімність їхньої роботи несе в собі серйозні ризики для дотримання спортивних принципів у футболі та є одним із ключових факторів, що сприяють організації та проведенню договірних матчів.

ФФУ виступає з ініціативою врегулювання правовідносин щодо передачі онлайн букмекерським організаціям статистики про події в матчах за участю юнацьких команд та звернулася до найбільших операторів ринку, що працюють на території України. ФФУ як розпорядник даної спортивної інформації запропонувала врегулювання правовідносин на договірних умовах.

У випадку відсутності порозуміння з компаніями-посередниками ФФУ буде змушена вжити заходів щодо унеможливлення розміщення ставок на всі змагання, які проводяться під егідою федерації.

Кто станет чемпионом Украины U-19 по итогам сезона-2018/2019?

 • Динамо (36%, 316 голосов)
 • Шахтер (23%, 199 голосов)
 • Карпаты (9%, 83 голосов)
 • Арсенал (5%, 44 голосов)
 • Александрия (4%, 38 голосов)
 • Металлург (3%, 30 голосов)
 • Ворскла (3%, 27 голосов)
 • Черноморец (3%, 24 голосов)
 • Заря (3%, 24 голосов)
 • Львов (3%, 24 голосов)
 • Волынь (3%, 23 голосов)
 • Десна (2%, 22 голосов)
 • Мариуполь (2%, 19 голосов)
 • Олимпик (1%, 9 голосов)

Всего проголосовало: 882

Загрузка ... Загрузка ...Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

U-21

22 тур
15 марта
Черноморец 0:0 Александрия
Заря 3:1 Шахтер
16 марта
Десна 6:1 Львов
Карпаты 0:2 Мариуполь
17 марта
Арсенал 1:2 Ворскла
Подробнее

U-19

16 тур
14 марта
Арсенал 4:3 Металлург
5 марта
Заря 2:0 Ворскла
Шахтер 4:0 Десна
Александрия 5:0 Черноморец
Львов 0:3 Карпаты
10 марта
Динамо 4:2 Волынь
Подробнее

GoldTalant | Золотой талант 2014