Фінали ДЮФЛУ: Динамо, Шахтар і Карпати представлені усіма командами

dufl

Сьогодні в Києві відбулося жеребкування фінальної стадії чемпіонату ДЮФЛУ всіх вікових категорій у вищій і першій лігах

В жеребкуванні прийняли участь екс-футболісти Віталій Косовський і Ігор Леонов, а також почесні функціонери: директор академії київського Динамо Олександр Іщенко і тренер юнацької збірної України U-19 Олександр Петраков.

Підсумкові групи Вищої ліги:

U-14:

(14-23 червня 2018 р. у Щасливому).

КОМАНДА І В Н П Р/М О м КОМАНДА I В Н П Р/М О м
1 Шахтар м. Донецьк 1 Чорноморець м. Одеса
2 УФК м. Дніпро 2 ФК Скала м. Моршин
3 Карпати м. Львів 3 Динамо м. Київ
4 УФК-Карпати м. Львів 4 СДЮСШОР м. Ужгород

15 червня 2018 року

1-4 Шахтар Поле № 1 УФК-Карпати 16:00 1-4 Чорноморець Поле № 2 СДЮСШОР 16:00
2-3 УФК Поле № 1 Карпати 17:45 2-3 ФК Скала Поле № 2 Динамо 17:45

16 червня 2018 року

4-3 УФК-Карпати Поле № 2 Карпати 16:00 4-3 СДЮСШОР Поле № 1 Динамо 16:00
1-2 Шахтар Поле № 2 УФК 17:45 1-2 Чорноморець Поле № 1 ФК Скала 17:45

17 червня 2018 року вихідний день

18 червня 2018 року

2-4 УФК Поле № 1 УФК-Карпати 16:00 2-4 ФК Скала Поле № 2 СДЮСШОР 17:45
3-1 Карпати Поле № 1 Шахтар 16:00 3-1 Динамо Поле № 2 Чорноморець 17:45

19 червня 2018 року

4Б-4А 10:00
3А-3Б 10:00

20 червня  2018 року

- 16:00
1А-2Б 17:45

21  червня 2018 рокувихідний день

22 червня 2018 року

3 місце 16:00
фінал 18:00

23 червня - день від’їзду

U-15:

(23 червня-2 липня 2018 р. у Щасливому).

КОМАНДА І В Н П Р/М О м КОМАНДА I В Н П Р/М О м
1 КОДЮСШ-Арсенал 1 Карпати м. Львів
2 ФК Скала м. Моршин 2 Дніпро м. Дніпро
3 Динамо м. Київ 3 Буковина м. Чернівці
4 УФК м. Дніпро 4 Шахтар м. Донецьк

24 червня 2018 року

1-4 КОДЮСШ-Арсенал Поле № 2 УФК 16:00 1-4 Карпати Поле № 1 Шахтар 16:00
2-3 ФК Скала Поле № 2 Динамо 18:00 2-3 Дніпро Поле № 1 Буковина 18:00

25 червня 2018 року

4-3 УФК Поле № 1 Динамо 16:00 4-3 Шахтар Поле № 2 Буковина 16:00
1-2 КОДЮСШ-Арсенал Поле № 1 ФК Скала 18:00 1-2 Карпати Поле № 2 Дніпро 18:00

26 червня 2018 року вихідний день

27 червня 2018 року

2-4 ФК Скала Поле № 2 УФК-Дніпро 16:00 2-4 Дніпро Поле № 1 Шахтар 18:00
3-1 Динамо Поле № 2 КОДЮСШ-Арсенал 16:00 3-1 Буковина Поле № 1 Карпати 18:00

28 червня 2018року

4Б-4А 10:00
3А-3Б 10:00

29 червня  2018 року

- 16:00
1А-2Б 18:00

30  червня 2018 року вихідний день

1 липня 2018 року

3 місце 16:00
фінал 18:00

2 липня - день від’їзду

U-16:

(14-23 червня 2018 р. у Запоріжжі).

КОМАНДА І В Н П Р/М О м КОМАНДА I В Н П Р/М О м
1 Зміна-Оболонь м. Київ 1 ФК Скала м. Моршин
2 УФК-Карпати м. Львів 2 Динамо м. Київ
3 Дніпро м. Дніпро 3 Карпати м. Львів
4 Шахтар м. Донецьк 4 ДЮСШ-15 м. Київ

15 червня 2018 р.

1-4 Зміна-Оболонь Поле № 1 Шахтар 16:00 1-4 ФК Скала Поле № 2 ДЮСШ-15 16:00
2-3 УФК-Карпати Поле № 1 Дніпро 18:00 2-3 Динамо Поле № 2 Карпати 18:00

16 червня 2018 р.

4-3 Шахтар Поле № 1 Дніпро 16:00 4-3 ДЮСШ-15 Поле № 2 Карпати 16:00
1-2 Зміна-Оболонь Поле № 1 УФК-Карпати 18:00 1-2 ФК Скала Поле № 2 Динамо 18:00

17 червня 2018 р. вихідний день

18 червня 2018 р.

2-4 УФК-Карпати Поле № 1 Шахтар 16:00 2-4 Динамо Поле № 1 ДЮСШ-15 18:00
3-1 Дніпро Поле № 2 Зміна-Оболонь 16:00 3-1 Карпати Поле № 2 ФК Скала 18:00

19 червня 2018р.

4Б-4А Поле № 1 10:00
3А-3Б Поле № 2 10:00

20 червня 2018 р.

- Поле № 1 16:00
1А-2Б Поле № 2 18:00

21  червня 2018 р. – вихідний день

22 червня 2018р

3 місце Славутич Арена 16:00
фінал Славутич Арена 18:00

23 червня - день від’їзду

U-17:

(23 червня-2 липня 2018 р. у Запоріжжі).

КОМАНДА І В Н П Р/М О м КОМАНДА I В Н П Р/М О м
1 Дніпро м. Дніпро 1 ДЮСШ Металург м. Запоріжжя
2 Динамо м. Київ 2 УФК-Карпати м. Львів
3 Карпати м. Львів 3 Арсенал-Київ м. Київ
4 Зміна-Оболонь м. Київ 4 Шахтар м. Донецьк

24 червня 2018 р.

1-4 Дніпро Поле № 1 Зміна-Оболонь 16:00 1-4 ДЮСШ Металург Поле № 2 Шахтар 16:00
2-3 Динамо Поле № 1 Карпати 18:00 2-3 УФК-Карпати Поле № 2 Арсенал-Київ 18:00

25 червня 2018 р.

4-3 Зміна-Оболонь Поле № 1 Карпати 16:00 4-3 Шахтар Поле № 2 Арсенал-Київ 16:00
1-2 Дніпро Поле № 1 Динамо 18:00 1-2 ДЮСШ Металург Поле № 2 УФК-Карпати 18:00

26 червня 2018 р. вихідний день

27 червня 2018 р.

2-4 Динамо Поле № 1 Зміна-Оболонь 16:00 2-4 УФК-Карпати Поле № 1 Шахтар 18:00
3-1 Карпати Поле № 2 Дніпро 16:00 3-1 Арсенал-Київ Поле № 2 ДЮСШ Металург 18:00

28 червня 2018р.

4Б-4А Поле № 1 10:00
3А-3Б Поле № 2 10:00

29 червня 2018 р.

- Поле № 1 16:00
1А-2Б Поле № 2 18:00

30  червня 2018 р. – вихідний день

1 липня 2018р

3 місце Славутич Арена 16:00
фінал Славутич Арена 18:00

2 липня - день від’їзду

Підсумки жеребкування Першої ліги:

U-15:

(18-19 червня 2018 р. у Конотопі).

18 червня 2018 року

півфінал  

Поділля м. Хмельницький

стадіон «ДЮСШ ім.Маміашвілі» ДЮСШ м. Люботин 16:00
півфінал Чайка м. Вишгород

 

стадіон «ДЮСШ ім.Маміашвілі» ДЮСШ-1-Кривбас-84                      м. Кривий Ріг 18:00

19 червня 2018 року

3 місце стадіон «ДЮСШ ім.Маміашвілі» 10:00
фінал стадіон «ДЮСШ ім.Маміашвілі» 12:00

U-17:

(20-21 червня 2018 р. у Конотопі).

20  червня 2018 року

півфінал  

Поділля м. Хмельницький

стадіон «ДЮСШ ім.Маміашвілі» Локомотив м. Київ 16:00
півфінал СДЮСШОР Металург              м. Запоріжжя

 

стадіон «ДЮСШ ім.Маміашвілі» ДВУОР ім. С. Бубки м. Бахмут 18:00

21 червня 2018 року

3 місце стадіон «ДЮСШ ім.Маміашвілі» 9:30
фінал стадіон «ДЮСШ ім.Маміашвілі» 12:00

Золотой талант-2018. Назовите тройку лучших игроков мая в категории U-21 (1997-1998 г.р.)

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

U-21

32 тур
18 мая
Черноморец 1:2 Звезда
Заря 4:3 Сталь
Верес 1:1 Олимпик
Динамо 2:2 Шахтер
19 мая
Александрия 0:1 Мариуполь
Ворскла 2:0 Карпаты
Подробнее

U-19

26 тур
30 мая
Карпаты 2:1 Арсенал
Шахтер 2:0 Верес
Александрия 1:1 Олимпик
Заря 3:1 Динамо
Ворскла 4:2 Скала
Мариуполь 1:2 Черноморец
Подробнее

GoldTalant | Золотой талант 2014